Поради для покупця

Порада перша: «Порятунок потопаючих — справа рук самих потопаючих»

Газ в наших будинках — це не лише опалювання і гаряча вода, але і небезпека вибуху, пожежі або отруєння при неправильному поводженні з ним.

Більшість газових аварій, у тому числі і із загибеллю людей, відбуваються унаслідок «економії на безпеці» або безвідповідального відношення до неї. Ми не замислюємося, що можливу аварію з газом легше попередити, ніж пожинати її плоди після, якщо взагалі буде така можливість.

Тому, побачивши по ТБ або на екранах моніторів черговий зруйнований аварією будинок, квартиру, загиблих після газової аварії людей, поставте собі питання: «Що я зробив, щоб в моїй сім’ї не сталося такої трагедії»?

pozharnie

 

Порада друга : «Двері відкривають тим, хто в них стукається»

У разі виникнення в повітрі небезпечною для життя і здоров’я людини концентрації вибухонебезпечного або токсичного газу сигналізатор газу (при його наявності в приміщенні) автоматично включає світлову і звукову аварійну сигналізацію і, що дуже важливо, включає відсічний клапан, що перекриває подачу газу, і примусову вентиляцію приміщення, запобігаючи можливій аварії.

Сигналізатор газу — це невеликий, але розумний і дуже потрібний Вам прилад, придбання і правильна установка якого захистить Вас, життя і здоров’я Ваших близьких людей, що оточують Вас, збереже Ваше житло і майно цілими і неушкодженими.

.

Порада третя : «Скупий платить двічі»

Запобігання газовій аварії можна гарантувати лише при високій надійності спрацьовування використовуваного сигналізатора газу. Але вирішальним чинником вибору і придбання сигналізатора для багатьох покупців є його мінімальна вартість, а не висока надійність.

На ринку для таких покупців пропонуються бюджетні прилади, установка яких дозволяє виконати вимогу газової інспекції, що дозволяє експлуатацію будь-якого газовикористовуючого обладнання тільки за наявності сигналізаторів газу.

Надійність сигналізатора залежить від чутливості, вибірковості і терміну служби сенсора газу. Вище чутливість — точніше визначення вмісту контрольованого газу в повітрі. Чим нижче вибірковість, тим більше сигналізатор реагує на інші гази і пари, що призводить до неправдивих спрацьовувань і нерозуміння причин, що їх викликають.

У бюджетних приладах застосовані сенсори з низькою чутливістю і вибірковістю з терміном служби до 3-х років, що реально не гарантують попередження аварії при загазованості повітряного середовища.

.

Порада четверта : «Береженого Бог береже»

Уявити собі життя людини сьогодні без газу вже неможливо. Газ в наших будинках — це зручності і комфорт, тепло і влаштований побут, і інші блага, значення яких в сучасному житті тільки зростає.

Життя і здоров’я людей, збереження житла і майна, будівель і споруд вимагають відповідального відношення до вимог газової безпеки і, передусім, обов’язкової установки сигналізаторів газу, що гарантує застереження виникнення газових аварій.

39574_56541313_612