Причини працювати з нами

Компанія «ТЕМІО» на українському ринку приладів газового контролю вже більше 17 років відома як розробник і виробник високоякісних промислових, побутових і переносних сигналізаторів газу «ВАРТА», що не поступаються за своїми технічними характеристиками кращим зразкам зарубіжних виробників.

Багаторічна експлуатація сигналізаторів «ВАРТА» підтвердила високу надійність приладів з найбільшим в Україні гарантійним терміном експлуатації — 3 роки. При укладанні договору на сервісне і технічне обслуговування сигналізаторів з авторизованими сервісними центрами компанії «ТЕМІО» гарантійний термін збільшується до п’яти років.

Компанія «ТЕМІО» робить широкий асортимент приладів і засобів газового контролю. Лінійка сигналізаторів газу «ВАРТА», що випускаються в 2015 році, включає більше 10 модифікацій побутових і 4 промислових сигналізаторів, 12 типів датчиків газу, 7 переносних сигналізаторів газу (течошукачів) і 10 типів супутнього обладнання. На складі компанії «ТЕМІО» завжди в наявності увесь асортимент сигналізаторів газу марки «ВАРТА».

Сигналізатори газу «ВАРТА» широко відомі в усіх регіонах України, завдяки їх надійності і оптимальному співвідношенню «ціна — якість». Уся лінійка приладів «ВАРТА» сертифікована в Україні, Російській Федерації і Республіці Молдова. Сигналізатори газу «ВАРТА», що випускаються компанією «ТЕМІО», внесені в Державні реєстри засобів виміру України, Росії і Молдови і мають дозволи на їх застосування.

Висока якість і надійність сигналізаторів «ВАРТА» забезпечується системою управління якістю, сертифікованою відповідно до вимог стандартів ISO 9001 : 2015 і ДСТУ ISO 9001 : 2015.

Компанія «ТЕМІО» забезпечує доставку споживачам сигналізаторів газу «ВАРТА» і інших виробів з усього асортименту в будь-яку точку України впродовж 48 годин. Доставка виконується лідером вантажних перевезень в Україні — компанією «Нова пошта».

Більше 50 авторизованих сервісних центрів компанії «ТЕМІО» пропонують широкий спектр послуг з монтажу, ремонту, гарантійного і сервісного обслуговування приладів і систем контролю загазованості, мета яких постійна підтримка їх в справному і робочому стані.

доставка темио варта