Про сигналізатори газу

Сигналізатор газу — це вимірювальний електронний прилад, який призначений для автоматичного і безперервного контролю концентрації вибухонебезпечних і токсичних газів в повітряному середовищі.

При виникненні в повітрі небезпечної для життя і здоров’я людини концентрації вибухонебезпечного або токсичного газу сигналізатор автоматично включає світлову і звукову сигналізацію і, що дуже важливо, одночасно відключає подання газу і/або включає примусову вентиляцію приміщення.

Установка сигналізаторів газу у будь-яких приміщеннях з газовикористовуючим устаткуванням строго регламентована нормами ДБН В.2-5-20-2001 «Державні будівельні норми України», п.6.53 » Газопостачання», згідно з якими «при установці в кухнях і приміщеннях житлових будівель газових водонагрівачів, котлів і іншого устаткування, працюючого на газовому паливі, установка сигналізатора газу обов’язкова».

сигнализатор газа бытовой

Більшість газових аварій, у тому числі із загибеллю людей, відбуваються внаслідок «економії на безпеці» і безвідповідального відношення, як до свого життя, так і життя навколишніх людей. Можливу аварійну ситуацію з газом набагато краще попередити, як переконливо показує практика і життєвий досвід, чим усувати її наслідки, не кажучи вже про небезпеку для життя і здоров’я людей.

Вартість сигналізатора газу, який може запобігти вибуху, пожежі або отруєнню людей, — це всього десяті долі відсотка від витрат на відновлення зруйнованого в результаті аварії житла і знищеного майна, не кажучи вже про життя людей. Така ціна «економії на безпеці». Про це не можна забувати!

Уявити собі повсякденне життя і роботу сучасної людини без газу вже неможливо. Газ в наших будинках — це опалювання і гаряча вода, зручності і комфорт, тепло і влаштований побут, і інші блага, значення яких в нашому житті тільки зростає.

Охорона життя і здоров’я людей, збереження житла і майна безумовно вимагають відповідального відношення до газової безпеки і, передусім, обов’язкового і, безумовно, правильного застосування сигналізаторів газу, що гарантує застереження виникнення газових аварій.

сигнализатор газа промышленный ВАРТА 1