Сервіс, ремонт і повірка алкотестерів

Компанія «ТЕМІО» виконує повний комплекс робіт по сервісу, ремонту, калібруванню і метрологічній атестації (держповірці) індивідуальних і промислових алкотестерів усіх представлених в Україні виробників.

Наявність сучасного обладнання для діагностування, калібрування і ремонту приладів, необхідних електронних компонентів забезпечує виконання усіх видів робіт в стислі терміни за мінімальними цінами.

Доставка алкотестерів споживачам в Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» в найкоротші терміни.

Промислові і індивідуальні алкотестери будь-яких моделей повинні через певний проміжок часу — зазвичай після 200 тестів або від 3-х до 6 міс. експлуатації, проходити процес калібрування приладу. Калібрування алкотестеру полягає в налаштуванні датчика (сенсора), яке виконується за стандартною або спеціальною методикою від виробника на еталонній установці, яка імітує «алкогольний видих» із заданою концентрацією і швидкістю потоку суміші повітря і парів алкоголю.

Калібрування індивідуальних (персональних) алкотестерів для більшості моделей приладів необхідно виконувати кожні два-три місяці. Результат калібрування приладу — відновлення працездатності датчика і зменшення погрішності виміру до паспортних значень. Вартість калібрування залежить від моделі алкотестера і складнощів процедури.

Професійні прилади окрім проведення калібрування вимагають також метрологічної атестації алкотестеру — державної повірки. За результатами перевірки, виконуваною спеціалізованою атестованою лабораторією Укрметртестстандарта, на алкотестер видається посвідчення метрологічної атестації, що діє від 6-и до 12-и місяців.

Контактна особа: Коростовский Іван Іванович, заступник технічного директора компанії «ТЕМІО» e-mail: lab@temio.com.ua 

 

alkotest WARTA