СЕРВІС ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сервісне обслуговування сигналізаторів газу і систем контролю загазованості марки «ВАРТА» — це комплекс технічних заходів для забезпечення справної роботи сигналізаторів, попередження хибних спрацьовувань, усунення неполадок і збільшення терміну служби приладів і систем контролю загазованості.

Технічне обслуговування сигналізаторів газу і систем контролю загазованості «ВАРТА» — це комплекс технічних заходів для підтримки приладів і систем газового контролю постійно в справному і робочому стані. Сервісне і технічне обслуговування лінійки сигналізаторів газу марки «ВАРТА» виконується виключно виробником — компанією «ТЕМИО» і авторизованими сервісними центрами компанії. Сервісне обслуговування сигналізаторів газу і систем контролю загазованості «ВАРТА» включає проведення наступних видів робіт:

 • діагностика і усунення причин хибних спрацьовувань приладів
 • гарантійний і післягарантійний ремонт сигналізаторів газу
 • технічне обслуговування сигналізаторів і систем контролю загазованості
 • забезпечення проходження обов’язкової державної перевірки приладів
 • перевірка спрацьовування облаштувань захисту, блокування і светозвуковой сигналізації
 • пошук і локалізація місць витоку вибухонебезпечних і токсичних газів.

Переваги сервісного обслуговування лінійки сигналізаторів газу і систем контролю загазованості «ВАРТА» наступні:

 • збільшення гарантійного терміну експлуатації сигналізаторів з трьох до п’яти років
 • безкоштовний ремонт і заміна комплектуючих впродовж гарантійного терміну
 • оперативне усунення несправностей приладів і систем газового контролю
 • отримання при тривалому ремонті для поточної експлуатації приладу з ремонтного фонду
 • гарантія проходження державної перевірки сигналізаторів газу.

Для оперативного і якісного проведення сервісного і технічного обслуговування сигналізаторів газу і систем контролю загазованості повітряного середовища «ВАРТА», в т.ч. і на видалених об’єктах, працює мобільна лабораторія на базі мікроавтобуса.

сервисное и техническое обслуживание темио

Оснащення мобільної лабораторії знаходиться в постійній готовності до виїзду, відповідає усім сучасним вимогам і дозволяє фахівцям компанії «ТЕМІО» виконувати весь комплекс робіт по сервісному обслуговуванню.

Фахівці компанії також проводять сервісне обслуговування систем автоматики теплоенергетичних і інших газовикористовуючих об’єктів (ТЕЦ, котельні, ГРП та ін.).

Для отримання сервісних послуг необхідно укласти відповідний договір з сервісною службою «ТЕМІО» або одним з авторизованих сервісних центрів компанії.

Сервісне обслуговування приладів і систем контролю загазованості — це заощадження Вашого часу, засобів і сил.

Перелік сервісних центрів компанії «ТЕМІО» див. за посиланням. Контактна особа: Дідківський Станіслав Брониславович, начальник служби сервісу компанії «ТЕМІО» Тел. (044) 404-44-14/15, e-mail: montaj07@ukr.net