Виявлення і локалізація витоків газу

Витік вибухонебезпечних і токсичних газів — основна загроза життю і здоров’ю людей, а також головна причина техногенних аварій і катастроф. Тому боротьба з ними в сучасності придбала особливу актуальність, оскільки найбільша цивілізаційна цінність — це життя і здоров’я людини!

Існуючі прості і доступні способи пошуки місць витоків газу, такі як обмилювання, за запахом, за шумом або ж взимку за кольором снігу, а влітку за кольором трави дуже часто малоефективні і неточні.

Компанія «ТЕМІО» надає послуги з оперативного обстеження газових мереж і газовикористовуючого устаткування об’єктів для виявлення місць витоків вибухонебезпечних і токсичних газів з використанням новітніх електронних переносних сигналізаторів — течошукачів газу «ВАРТА 5» власної розробки і виробництва.

Виїзна лабораторія сервісної служби компанії «ТЕМІО» здійснює пошук, виявлення і локалізацію місць витоків вибухонебезпечних і токсичних газів, в т.ч. і мікровитоків у важкодоступних місцях об’єктів, устаткування і газопроводів.

На підставі аналізу багаторічного досвіду проведення подібних робіт в газовому господарстві фахівці нашої сервісної лабораторії підтверджують, що головними причинами виникнення витоків можуть бути:

— корозія труб газопроводів;

— знос різьби і дефекти зварних з’єднань;

— поломка арматури або її негерметичність;

— неякісне заводське зварювання газових труб і відведень;

— нещільність пробок і заглушок;

— установка, всупереч технічним правилам і вимогам, різних тимчасових заглушок і з’єднань.

В результаті проведення робіт по пошуку місць витоків газу для тимчасового їх усунення на газопроводах дозволяється накладати бандаж, бинт з шамотною глиною або хомут за умови щоденного їх огляду.

Роботи по усуненню витоків газу проводить експлуатант газових мереж і устаткування. Вартість послуг компанії «ТЕМІО» по пошуку місць витоків вибухонебезпечних і токсичних газів 650 грн без урахування пробігу автолабораторії до об’єкту.

Контакти: Дідківський Станіслав Броніславович, начальник служби сервісу, (044) 404-44-14; e — mail: montaj07@ukr.net.

2.22