Основні напрями діяльності компанії «ТЕМІО»

Розробка і виробництво сигналізаторів газу «ВАРТА» побутового і промислового призначення, стаціонарного і переносного виконання, призначених для контролю загазованості повітряного середовища приміщень житлових, громадських і виробничих об’єктів вибухонебезпечними і токсичними газам і температури повітря.

razrabotka WARTA

Розробка і виробництво датчиків газу «ВАРТА», призначених для контролю концентрації вибухонебезпечних і токсичних газів в повітряному середовищі і її температури.

Проектування і облаштування систем контролю загазованості повітряного середовища об’єктів різного призначення і систем раннього виявлення (СРВ) надзвичайних ситуацій техногенного характеру виробничих об’єктів.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування, сервісне і технічне обслуговування, налаштування і ремонт сигналізаторів і датчиків газу «ВАРТА», систем контролю загазованості повітряного середовища і раннього виявлення надзвичайних ситуацій.

Монтаж і пусконаладка приладів і датчиків газового контролю, навчання персоналу правилам експлуатації і обслуговування, облаштування і здача «під ключ» сигналізаторів газу і датчиків «ВАРТА», систем контролю змісту вибухонебезпечних і токсичних газів в повітрі і СРВ.

Discussing architect plan