Чому «Варта»

Компания «ТЕМИО» более 17 лет серийно выпускает сигнализаторы газа «ВАРТА», хорошо известные в Украине и не уступающие по своим характеристикам и качеству лучшим зарубежным аналогам и имеющие наилучшее соотношение «цена – качество».

Гарантії безпеки Вашого життя і здоров’я, людей, що оточують Вас, збереження майна і будинків від вибуху і пожежі при установці приладів «ВАРТА» забезпечують наступні переваги.

  • Повний термін служби приладів «ВАРТА», що становить не менше 20 років, — найбільший термін служби сигналізаторів газу в Україні за рахунок застосування сенсорів і електроніки провідних світових виробників (Японія, США, Тайвань), сучасних схемних рішень і якісної зборки.
  • Термін служби «серця» сигналізатора газу «ВАРТА» — сенсора газу виробництва Японії найбільший серед приладів-аналогів і складає не менше 10 років. Висока якість і надійність японських сенсорів визнані усіма виробниками приладів і засобів газової безпеки.

sensor-img 1 темио Варта сигнализатор газа

  • Сигналізатори газу «ВАРТА» мають найбільший в Україні гарантійний термін експлуатації — п’ять років. Кількість гарантійних ремонтів приладів «ВАРТА», як показує статистика, не перевищує 0,01% від загального числа випущених компанією «ТЕМІО» сигналізаторів.
  • Сигналізатори газу «ВАРТА» є інтелектуальними приладами, що мають функцію самодіагностики і тестування. Сигналізатор газу при включенні виконує діагностування і перевірку працездатності приладу, і видає сигнал про справність і готовність його до роботи.
  • Сигналізатори «ВАРТА» відрізняє висока точність і вибірковість при визначенні змісту контрольованого газу в повітряному середовищі, а також низька чутливість до інших газів і парів летючих речовин — лаків, спиртів, розчинників, освіжувачів повітря та ін.
  • Сигналізатори газу «ВАРТА» мають високу надійність спрацьовування, що підтверджується практикою їх багаторічної експлуатації, а також успішним проходженням встановленого стандарту періодичної перевірки, відповідність технічних характеристик приладів газу метрологічних вимог стандарту.

сигнализаторы газа ВАРТА

Система управління якістю компанії «ТЕМІО» сертифікована по ISO 9001 : 2015 і ДСТУ ISO 9001 : 2015. Європейська якість сигналізаторів газу «ВАРТА» відзначені дипломами «100 кращих товарів України» і Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України.

 

кабмин ТЕМИО ВАРТА