ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

Сервіс і наладка теплопунктів

Сервіс і наладка теплопунктів

Компанія “ТЕМІО” більше 20 років виконує весь комплекс робіт по монтажу, наладці, сервісу і технічному обслуговуванню обладнання і автоматики різних об’єктів теплоенергетики і газопостачання.

Наявність висококваліфікованих фахівців і накопичений досвід дозволяють вирішувати найскладніші завдання по монтажу, наладці, сервісному і технічному обслуговуванню технологічного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів і автоматики котельних, теплопунктов, ГРП та ін.

Комплекс послуг, що надаються компанією, включає наступні види робіт:

  • перевірка, регламентні роботи, ремонт технологічного обладнання і КВПіА
  • пусконалагоджування технологічного обладнання, КВПіА і комунікації об’єкта
  • оптимізація теплових схем і режимної наладки технологічного обладнання КВПіА для мінімізації шкідливих викидів в атмосферу
  • визначення рівня загазованості повітряного середовища об’єкту вибухонебезпечними, горючими і токсичними газами
  • технічна допомога і консультування при проектуванні систем контролю загазованості повітряного середовища будь-якого об’єкту.

Висока якість і надійність монтажу, наладки, сервісного і технічного обслуговування технологічного обладнання, КВПіА і систем контролю загазованості забезпечується системою управління якістю продукції і послуг компанії “ТЕМІО”, що відповідає вимогам ISO 9001 : 2015 і ДСТУ ISO 9001 : 2015, а також наявністю більше 30 авторизованих сервісних центрів в Україні. Перелік сервісних центрів компанії “ТЕМІО” див. за посиланням.

Контактна особа: Дідківський Станіслав Броніславович, начальник служби сервісу компанії “ТЕМІО” Тел. (044) 404-44-14/15, e-mail: montaj07@ukr.net