ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

Фахівцям

Фахівцям

Сигналізатори і датчики газу, системи контролю загазованості і раннього виявлення надзвичайних ситуацій техногенного характеру марки “ВАРТА” добре відомі і широко використовуються в Україні.

Для фахівців підприємств газової галузі, проектних і будівельно-монтажних організацій, житлово-комунального господарства, підприємств теплоенергетики і ГВС, підрозділів охорони праці і техніки безпеки, та ін., що використовують у своїй діяльності прилади торгової марки “ВАРТА”, нижче представлені усі необхідні для експлуатації сигналізаторів газу “ВАРТА” дозвільні, нормативні і технічні документи.

 

.proyectantam ТЕМИО

Для правильного і ефективного використання сигналізаторів газу “ВАРТА” представлені також рекомендації і довідкові матеріали по схемним рішенням і розрахункам по облаштуванню систем контролю загазованості повітряного середовища, раннього виявлення можливих техногенних аварій і контролю технологічних параметрів роботи ГРП, та ін.

Фахівці компанії “ТЕМІО” завжди готові проаналізувати проектні рішення, їх оптимальність і правильний підбір приладів і датчиків газу, структуру і склад систем газового контролю.

Консультації фахівців компанії “ТЕМІО” проводяться безкоштовно. З будь-яких питань, пов’язаних з проектуванням, експлуатацією, сервісним обслуговуванням і ремонтом сигналізаторів газу “ВАРТА”, можна звернутися до фахівців компанії “ТЕМІО”.

Завжди раді бачити Вас в офісі нашої компанії!