ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

Історія компанії

Історія компанії

Компанія “ТЕМІО” вже більше 20 років виконує в Україні комплексні будівельно-монтажні і пуско-налагоджувальні роботи теплоенергетичного і газового устаткування.

Компанію “ТЕМІО” знають як надійного партнера багато провідних компаній, підприємств і організацій України.  Серед партнерів компанії – НАК “Нафтогаз України”, Південно – західна залізниця, Міністерство оборони України, ВАТ “Укртелеком”, ХК “Київмісьбуд”, обласні управління по газопостачанню і газифікації, “Преса України”, Державний Монетний двір, Генеральна дирекція іноземних представництв в Україні, ДП “Укрспецвагон”, НТУУ “Київський політехнічний інститут”, Згурівський цукровий завод і багато інший.

.

встреча с японцами

Зустріч з представниками компанії FIGARO (Японія) – постачальником сенсорів для газосигналізаторів “ВАРТА” .

Компанія “ТЕМІО” в 1995 – 1998 р.р. брала участь в державній Програмі по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в проектах Європейського банку реконструкції і розвитку, проектах програми “ТАСiС”. З 2000 р. компанія є членом Асоціації Теплоенергетичних компаній України (ТЕКУ) і Асоціації “Техногенна безпека і цивільний захист населення”.

Компанія “ТЕМІО”, враховуючи дефіцит на ринку газосигналізаторів України високоякісних, надійних, і головне, недорогих приладів, що не поступаються за своїми технічними характеристиками кращим зарубіжним зразкам, і, маючи достатній науковий і виробничий потенціал, з 2000 р. приступила до розробки і серійного виробництва лінійки газосигналізаторів газу “ВАРТА” промислового і побутового призначення.

Газосигналізатори “ВАРТА” відомі сьогодні в усіх регіонах України і користуються заслуженою повагою у споживачів завдяки їх надійності і оптимальному співвідношенню “ціна – якість”. Близько 30 – 35% сигналізаторів газу, придбаних в Україні, виготовлені компанією “ТЕМІО”, і темпи зростання їх щорічного виробництва складають 50 – 60%. Уся лінійка приладів “ВАРТА” компанії “ТЕМІО” сертифікована в Україні, Російській Федерації і Республіці Молдова, сигналізатори газу “ВАРТА” внесені в Державні реєстри засобів виміру.

Багаторічна експлуатація сигналізаторів газу “ВАРТА” підтвердила високу надійність приладів, на які встановлений найбільший в Україні гарантійний термін експлуатації – до трьох років, а за умови укладення договору на періодичне технічне обслуговування з авторизованими сервісними центрами “ТЕМІО” гарантійний термін збільшується до п’яти років.

Компанія “ТЕМІО” в 2006 р. визнана одним з переможців національного бізнес-рейтингу, що проводиться Торгово-промисловою палатою України, і отримала звання “Лідер галузі” серед підприємств – виробників контрольно-вимірювальної апаратури. У цьому ж році компанія стала лауреатом рейтингу Асамблеї Ділових Кіл “Кращі підприємства України”, галузь “Приладобудування”, за європейську якість і надійність приладів, виготовлених компанією і успішний розвиток підприємства.

100 the best 12.01.10

Вручення диплому і нагороди переможця конкурсу “100 кращих товарів України” .

Компанія “ТЕМІО” визнана в 2007 р. лауреатом загальнонаціонального конкурсу “Вища проба”, що проводиться під егідою Асамблеї Ділових Кіл, за високу якість виконання монтажних і налагоджувальних робіт в теплоенергетиці і газифікації народного господарства України, промислових і побутових сигналізаторів газу “ВАРТА”. У 2009 – 2010 р.р. продукція компанії “ТЕМІО” стала переможцем в конкурсі “100 кращих товарів України”. У 2009 р. компанія ” ТЕМІО” було нагороджена Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України.

Компанія “ТЕМІО” була прийнята в 2011 р. в Асоціацію “Техногенна безпека і цивільний захист населення” України. В 2011 – 2013 р.р. основна увага компанії “ТЕМІО” була приділена розробці, організації виробництва і просуванню на ринок нових продуктів – датчиків газу на аміак і горючі гази до сигналізаторів газу “ВАРТА 1.03-14”, течошукача підвищеної чутливості “ВАРТА 5-03М”, портативного течошукача “ВАРТА 5-02С” на чадний газ і течошукача “ВАРТА 5-07” з розширеним до 100% діапазоном виміру вмісту метану в повітряному середовищі.

Компанія “ТЕМІО” з 2001 р. є постійним учасником і дипломантом міжнародних і регіональних спеціалізованих виставок. Фахівці компанії беруть постійну участь в міжнародних і регіональних семінарах, науково-практичних конференціях і презентаціях, що проводяться Органами Державного Технічного нагляду України.

.

oil and gas 2011

Стенд компанії “ТЕМІО” на виставці “Нафта і газ” .

“Якість, передусім, ніяких компромісів за рахунок якості” – основний напрям політики компанії “ТЕМІО” по управлінню якістю продукції, що випускається.

Висока якість і надійність сигналізаторів газу і датчиків “ВАРТА” забезпечується роботою системи управління якістю, сертифікованою відповідно до вимог стандартів ISO 9001 : 2015 і ДСТУ ISO 9001 : 2015.

Гарантійний термін експлуатації побутових “ВАРТА 2” і промислових сигналізаторів газу “ВАРТА 1-03” виробництва компанії “ТЕМІО” з 2014 р. складає три роки і є найбільшими гарантійними строком на сигналізатори газу в Україні.