ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

Гарантійний і післягарантійний ремонт

Компанія “ТЕМІО” гарантує відповідність сигналізаторів газу “ВАРТА” вимогам стандартів і технічних умов при дотриманні правил транспортування, зберігання і експлуатації.

Гарантійний термін експлуатації лінійки сигналізаторів газу “ВАРТА” три роки – найбільший в Україні гарантійний термін для аналогічних приладів.

При укладенні договору на сервісне і технічне обслуговування з авторизованим сервісним центром компанії ” ТЕМИО” гарантійний термін збільшується з трьох до п’яти років.

Компанія “ТЕМИО” упродовж усього гарантійного терміну ремонтує безкоштовно сигналізатори газу і замінює комплектуючі, що вийшли з ладу, за умови дотримання усіх встановлених компанією вимог до експлуатації і зберігання приладу.

Після закінчення гарантійного терміну ремонт приладу і заміну елементів, що вийшли з ладу, і комплектуючих компанія “ТЕМІО” виконує за рахунок засобів фізичної або юридичної особи – користувача приладу.

Термін і якість виконання будь-яких видів ремонтних робіт залежать від повноти інформації про технічний стан і ознаки несправності сигналізатора газу, що надається Споживачем.

При передачі в ремонт приладу Споживач надає:

Паспорт (Керівництво по експлуатації) сигналізатора, в якому вказані тип сигналізатора, заводський номер, дата випуску і продажу

Супровідний лист, в якому вказані наступні відомості :

– характер несправності приладу (як вона проявляється), якщо така є;

 – чи потрібно проведення технічного обслуговування і держперевірки;

– відомості про Споживача (платника) :

для фізичних осіб – ПІБ, для юридичних осіб – найменування організації, електронна пошта (факс) для передачі рахунку-фактури на передоплату послуг з ремонту приладів;

– ПІБ і телефон контактної особи для узгодження технічних питань;

– зворотня адреса для відправки відремонтованих приладів.

Наявність вказаної вище інформації дозволяє виконувати ремонт приладів в найкоротші терміни, з гарантією якості і відміткою про проходження Державної перевірки в паспорті!

Вартість післягарантійного ремонту визначається після тестування і розбирання сигналізатора газу, з’ясування причин відмови приладу, переліку і кількості замінюваних комплектуючих і об’єму необхідних ремонтно-відновлюваних робіт.

Контактні особи:

Коростовський Іван Іванович, заступник технічного директора компанії “ТЕМІО”                          e – mail: lab@temio.com.ua

Дідківський Станіслав Броніславович, начальник служби сервісу компанії “ТЕМІО”                     e – mail: montaj07@ukr.net

Тел. (044) 404-44-14/15