ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

ТОВ «ТЕМІО»

03067, Киев, бул. Вацлава Гавела, 4

Компанія “ТЕМІО” на українському ринку приладів газового контролю вже більше 17 років відома як розробник і виробник високоякісних промислових, побутових і переносних сигналізаторів газу “ВАРТА”, що не поступаються за своїми технічними характеристиками кращим зразкам зарубіжних виробників.

Багаторічна експлуатація сигналізаторів “ВАРТА” підтвердила високу надійність приладів з найбільшим в Україні гарантійним терміном експлуатації – 3 роки. При укладанні договору на сервісне і технічне обслуговування сигналізаторів з авторизованими сервісними центрами компанії “ТЕМІО” гарантійний термін збільшується до п’яти років.

Компанія “ТЕМІО” робить широкий асортимент приладів і засобів газового контролю. Лінійка сигналізаторів газу “ВАРТА”, що випускаються в 2015 році, включає більше 10 модифікацій побутових і 4 промислових сигналізаторів, 12 типів датчиків газу, 7 переносних сигналізаторів газу (течошукачів) і 10 типів супутнього обладнання. На складі компанії “ТЕМІО” завжди в наявності увесь асортимент сигналізаторів газу марки “ВАРТА”.

Сигналізатори газу “ВАРТА” широко відомі в усіх регіонах України, завдяки їх надійності і оптимальному співвідношенню “ціна – якість”. Уся лінійка приладів “ВАРТА” сертифікована в Україні, Російській Федерації і Республіці Молдова. Сигналізатори газу “ВАРТА”, що випускаються компанією “ТЕМІО”, внесені в Державні реєстри засобів виміру України, Росії і Молдови і мають дозволи на їх застосування.

Висока якість і надійність сигналізаторів “ВАРТА” забезпечується системою управління якістю, сертифікованою відповідно до вимог стандартів ISO 9001 : 2015 і ДСТУ ISO 9001 : 2015.

Компанія “ТЕМІО” забезпечує доставку споживачам сигналізаторів газу “ВАРТА” і інших виробів з усього асортименту в будь-яку точку України впродовж 48 годин. Доставка виконується лідером вантажних перевезень в Україні – компанією “Нова пошта”.

Більше 50 авторизованих сервісних центрів компанії “ТЕМІО” пропонують широкий спектр послуг з монтажу, ремонту, гарантійного і сервісного обслуговування приладів і систем контролю загазованості, мета яких постійна підтримка їх в справному і робочому стані.