Про нас

Компанія «ТЕМIО» більше 20 років добре відома багатьом ведучим підприємствам і організаціям України як надійний партнер в газовій галузі, теплоенергетиці, будівництві і транспорті.

Компанія «ТЕМIО» брала участь в державній Програмі по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в проектах ЄБРР і програми » ТАСiС», є членом Асоціацій «Теплоенергетичні компанії України» і «Техногенна безпека і цивільний захист населення».

Компанія «ТЕМIО» неодноразово визнавалася переможцем національних бізнес — рейтингів за європейську якість продукції, що випускається, і успішний розвиток підприємства, перемагала в конкурсі «100 кращих товарів України», нагороджена Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України.

Сигналізатори газу торгової марки «ВАРТА» промислового і побутового призначення, стаціонарні і переносні, виробництва компанії «ТЕМIО» добре відомі в усіх регіонах України і користуються заслуженою повагою у споживачів завдяки їх високій надійності і оптимальному співвідношенню «ціна — якість». Уся лінійка приладів «ВАРТА» сертифікована в Україні, Росії і Молдові.

about temio